W sobotnie przedpołudnie ministranci i Oaza spotkali się tym razem przy grillu, ale w oddzielnych grupach. O godz. 10.00 rozpoczęło się spotkanie dla ministrantów. Najpierw przy figurze Matki Bożej przed Kościołem wszyscy uczestniczyli w nabożeństwie majowym, by uczcić Maryję, której Nawiedzenie dzisiaj przeżywamy.
Następnie ministranci udali się na podwórze plebani, gdzie stały wcześniej przygotowane stoły i żarzący się grill, a na nim kiełbaski obracane co chwila przez p. Pawła Ulickiego.
Po ministrantach na swoje spotkanie, tym razem też grillowe, przybyła parafialna Oaza. Obecnie należy do niej 15 osób, a 12 z nich weźmie udział w wakacyjnych rekolekcjach w Gliczarowie.
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji tego grillowego spotkania państwu Wiolecie i Pawłowi Ulickim ze Słomina... i do następnego grilla !!!